مشاور مهاجرت ، موسسه مهاجرتی ، وکیل مهاجرت ، ویزای توریستی کانادا ، ویزای تفریحی کانادا

در این پست دپارتمان مهاجرت اریکه عدل به بررسی ویزای توریستی کانادا یا ویزای تفریحی کانادا که در دولت کانادا از آن به عنوان ویزای اقامت موقت کانادا یاد می شود ، می پردازد . کانادا مقصد میلیون ها توریست و بازدیدکننده در سال است . در واقع، در هر سال بیشتر از ۳۵ میلیون نفر به کشور کانادا سفر می کنند تا از فرصت هایی که این کشور در دل خود دارد بهره مند شوند. برخی از این بازدیدکنندگان برای دیدن خانواده یا دوستان به این کشور سفر می کنند.

 

اگر تمایل دارید برای مدت موقت به کانادا سفر کنید، مثلا برای گذراندن تعطیلات یا ملاقات خانواده یا دوستان، یکی از گزینه های شما ویزای اقامت موقت کانادا است.

سلام مهاجر ! آیا با انجمن تخصصی ایمیگرام آشنایی دارید ؟

ایمیگرام محلی برای بحث و گفتگو درباره اقامت و مهاجرت است. 

شما هم همین حالا به جمع کاربران انجمن ایمیگرام بپیوندید.

البته اتباع کشورهایی مثل آمریکا و استرالیا نیازی نیست که برای ورود به کانادا ویزا اخذ نمایند. ویزای موقت اقامت در کانادا که از آن اختصاراً تحت عنوان TRV یاد می شود. یکی از خدمات دپارتمان مهاجرت اریکه عدل است.

برای اخذ ویزای موقت اقامت در کانادا شما بایستی ابتداً، فرم IMM-5257 را تکمیل نمایید. این فرم مخصوص کسانی است که در صدد اخذ ویزای توریستی کانادایی ویزای تفریحی کانادا هستند و می خواهند برای اهداف موقتی همچون توریسم ، دیدار خانواده و دوستان و سفرهای تجاری وارد کانادا شوند.

۵ مدرک مهم برای اخذ ویزای توریستی کانادا

پنج مدرک و سند مهم وجود دارد که برای اخذ ویزای توریستی کانادا یا همان ویزای اقامت موقت کانادا مورد نیاز است  . به یاد داشته باشید که هر پرونده مهاجرتی ممکن است با توجه به شرایط خاص متقاضی تفاوتهایی داشته باشد اما به طور کل شما باید مدارک زیر را برای اقدام به منظور اخذ ویزای اقامت کانادا مهیا نمایید.

 • مدرکی دال بر وجود رابطه شما با کشور کانادا
 • مدرکی دال بر توان مالی شما برای ورود به کانادا
 • مدارک هویتی همچون پاسپورت و ….
 • دعوت نامه از طرف شخصی که شما را به کانادا دعوت کرده است
 • مدرک دال بر این موضوع که شما فقط مدت موقتی در کانادا خواهید ماند.

توجه داشته باشد که ممکن است اسناد و مدارک دیگری در طول پروسه از شما درخواست شود. متقاضیان باید قبل از خروج از کشور خود ویزای اقامت موقت در کانادا را اخذ نموده باشند و نمی توانند در زمان ورود به کانادا این ویزای توریستی را اخذ کنند.

سایر اطلاعات مهم برای اخذ ویزای اقامت موقت کانادا

به منظور اینکه در پرونده درخواست ویزای توریسی کانادا یا ویزای اقامت موقت در کانادا صاحب صلاحیت شناخته شوید ، باید به مامور رسیدگی کننده به پرونده اثبات کنید که واجد شرایط قانون مهاجرت و پناهندگی کانادا هستید. علاوه بر اینها باید اثبات شود که شما برای مدت کوتاهی در کانادا خواهید بود .

متقاضیان باید :

 • مامور مهاجرت را قانع کنند که در پایان مدت اقامتشان از کانادا خارج خواهند شد .
 • اثبات کنند که پس از دریافت ویزای تفریحی کانادا و ورود به کانادا توان مالی کافی برای اداره امورشان در کانادا و بازگشت به خانه را دارند .
 • اثبات کنند که برای کار یا تحصیل وارد کانادا نمی شوند .
 • اثبات کنند که سابقه ارتکاب جرم و جنایت ندارند .
 • اثبات کنند که عامل تهدید کننه ای علیه امنیت کانادا محسوب نمی شوند .
 • اثبات نمایند که در سلامت جسمانی کامل به سر می برند ( ممکن است انجام برخی از آزمایش ها تجویز شود )

چرا برای دریافت ویزای اقامت موقت کانادا به متخصص نیاز دارید ؟

در حالی که ممکن است پروسه اخذ ویزای اقامت موقت کانادا یا ویزای توریستی کانادا زیاد پیچیده به نظر نیاید ، برخی از متقاضیان بدون بهره گرفتن از کمک یک وکیل مهاجرت به این کار مبادرت می ورزند و گمان می کنند که خود می توانند ویزای اقامت موقت کانادا را اخذ نمایند .

در مسیر درخواست ویزای توریستی کانادا ، ممکن است پرونده شما به دلیل آماده نبودن بسیاری از مدارک و یا نقص در آنها با خطر رد شدن مواجه شود .  استانداردها بسیار بالا هستند . مطابق تجربه ما علت رد شدن بسیاری از درخواست ها ، درست تکمیل نکردن فرم های تقاضای ویزای توریستی کانادا  ( ویزای اقامت موقت کانادا ) است . غصه بسیار بزرگی است که شخص به خاطر نگذاشتن نقطه ای یا جابجا نوشتن کلمه ای از رویاهای خود باز بماند .

ما می توانیم با ارائه خدمات تخصصی و اشتراک گذاشتن تجارب ارزنده  ، شانس شما را برای اخذ ویزای اقامت موقت و به دنبال آن ویزای توریستی کانادا به شکل قابل ملاحظه ای افزایش دهیم .

چرا باید ما را برای اخذ ویزای توریستی کانادا استخدام کنید ؟

بسیاری از متقاضیان ویزای توریستی کانادا خیلی خوشحال هستند که با سپردن کار به متخصصین ما ،  از سردردهای پر کردن فرم ها و کاغذهای مختلف و سر و کله زدن با مامورین دولت و خط قرمز ها خلاص می شوند .

این موضوع برای ما نیز بسیار لذت بخش است که ببینیم مشتریان ما به خیالی آسوده وارد کانادا می شوند . دیدارشان را با خانواده و دوستان تازه میکنند . یا اینکه با فراغ بال در طبیعت دل انگیز کانادا گردش میکنند بدون اینکه نگران سر وکله زدن با صدها فرم و کاغذ اداری باشند . ما به هزاران نفر کمک کرده ایم تا  ویزای توریستی کانادا را اخذ نمایند و  کانادا را به چشم خویش ببینند .

با وجود اینکه هیچ کس نمی تواند اخذ ویزای کانادا را تمضین کند ما این اطمینان را به شما می دهیم که با تجربه طولانی مدت ما شانس شما برای دریافت ویزای توریستی کانادا به طرز محسوسی افزایش خواهد یافت .

آغاز این سفر بسیار آسان است . فقط کافی است فرم تشخیص صلاحیت را در اینجا تکمیل کنید و ما در کمتر از ۲۴ ساعت با شما تماس می گیریم و در خصوص صلاحیت و انتخاب های شما گفتگو خواهیم کرد .