مهاجرت به انگلیس

جدول کامل امتیازبندی مهاجرت به انگلیس

در این پست قصد داریم جدول کامل امتیازبندی مهاجرت به انگلیس را منتشر کنیم. همانطور که مستحضرید برنامه های مهاجرتی انگلیس عنوان Tier را دارند . ما در اینجا امتیازبندی مهاجرت به انگلیس را در برنامه های Tier1 تا Tier5  مورد بررسی قرار می دهیم. با دپارتمان مهاجرت اریکه عدل همراه باشید.

بسته به برنامه مهاجرتی که متقاضی انتخاب می کند ، بایستی امتیازات مخصوص همان برنامه را نیز به صورت حداقلی داشته باشد. فاکتورهایی که به آنها امتیاز تعلق می گیرد متفاوت است. در زیر آنها را بخوانید :

سلام مهاجر ! آیا با انجمن تخصصی ایمیگرام آشنایی دارید ؟

ایمیگرام محلی برای بحث و گفتگو درباره اقامت و مهاجرت است. 

شما هم همین حالا به جمع کاربران انجمن ایمیگرام بپیوندید.

  • سن متقاضی مهاجرت به انگلیس : بسته به سن شخص متقاضی می تواند از ۵ تا ۲۰ امتیاز کسب کند . سیستم امتیازدهی انگلیس به متقاضیان جوان اهمیت بیشتری می دهد.
  • زبان انگلیسی : هر متقاضی باید ۱۰ امتیاز برای دانش زبانی کسب کند. متقاضیانی که در کشورهای انگلیسی زبان زندگی می کنند اتوماتیک وار این ۱۰ امتیاز را کسب می کنند. اما بقیه ملیت ها باید آزمون های زبان را برای احراز سطح دانش زبانی شان بگذرانند.
  • شرایط تحصیلی : برخی از برنامه های Tier انگلیس تحصیلات اهمیت ویژه دارد و شخص می تواند از ۳۰ تا ۵۰ امتیاز برای آن کسب کنند در حالی که در بقیه برنامه های امتیاز مدرک تحصیلی ۵ الی ۱۵ امتیاز است.
  • درآمد و شرایط اقتصادی : در برخی برنامه های مهاجرتی از ۱۵ تا ۴۵ امتیاز و در بقیه از ۵ تا ۲۰ امتیاز مربوط به شرایط اقتصادی و درآمد است .
  • تجربه زندگی در بریتانیا : در برخی از برنامه ها اگر متقاضی قبلا تجربه زندگی در انگلیس و بریتانیا را داشته باشد می تواند تا ۵ امتیاز کسب کند.
  • گواهی اسپانسرشیپ خانوادگی : این گواهی می تواند از ۳۰ تا ۵۰ امتیاز برای متقاضی مهاجرت به انگلیس به ارمغان بیاورد.

 

برای مشاهده متن کامل و جداول ، به صفحه جدول امتیازبندی مهاجرت به انگلیس در ایمیگرام ، مجله تخصصی مهاجرت مراجعه فرمایید. 

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *